• bilgi@adresbil.com
  • 2125571555
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
266 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ertuğrul ÇAKIR
  • ADRES: bağlarbaşı mah.cemalbey cad. no:21
  • TELEFON: 0 (533) 798 4917
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 20:30

FİRMA HAKKINDA

Reklamcılık ve tabela imalat sektöründe 23 yıllık tecrübemizle gelişmiş gününümüzün teknolojisi tecrübeli kalifiyeli elemanlarımızla siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz sizleride www.tabelasanat.com refaranslarımızda görmek isteriz.
Firmamız tabela pazarında aranılan üretici olmak için yeniliğe daima açık olan firma ve mekanlarınızın daha daha estetik gösterişli olması için son teknolojik sistemlerle hizmet sunmaya gayret gösteriyoruz.

Tanıtım ve reklam için gerekli unsurlardan biride tabeladır. Sitemizde isteklerinize örnek olması için çalışmalarımızı size sunuyoruz.

Tabela grafik tasarım imalat montaj dahil olmak üzere hizmetlerimiz devam etmektedir.

montaj sonrası bakım teknik destek hizmetleri vermekteyiz.

Yılların birikimi olan tecrübe ve kaliteli malzeme, en son teknolojik donanımlarla yoğrularak rakipsiz ürün ve hizmetlere dönüşüyor. www.tabelasanat.com Sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip ediyor ve yepyeni ürün ve hizmetlerle memnuniyetinizi ve güveninizi kazanmaya devam ediyoruz.

Referanslarımız arasında birbirinden değerli firmalarımızın yanı sıra, sizleride referanslarımız arasında görmek ve hizmet vermek bizi onurlandıracaktır. Birlikte uzun yıllar çalışabilmek ümidiyle …

HARİTA BİLGİSİ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
istanbul tıkanıklık açma
WhatsApp chat